Tynki, elewacje

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo zarówno wykończenie elewacji. Dysponujemy wysokiej jakości materiałami, które zachowują swoje parametry niezmiennie przez wiele lat. Zapewniamy trwałość wykonania połączoną z ekonomią. Słupsk, Ustka i ich najbliższe okolice to miejsca, w których oferujemy nasze usługi.

Zewnętrzna elewacja domu jest jego wizytówką, dlatego warto zadbać o to, aby wykończenie elewacji było efektowne i trwałe. Niezwykle istotną rolę odgrywają tu odpowiednio dobrane tynki zewnętrzne.

Wykończenie elewacji krok po kroku

Elewacje służą głównie ochronie ścian zewnętrznych budynku przed mechanicznymi uszkodzeniami oraz działaniem czynników atmosferycznych. Wykańcza się je po zakończeniu wszelkich prac mokrych. Doskonały sposób na wykończenie wielu rodzajów ścian zewnętrznych – zarówno jedno-, dwu-, jak i trójwarstwowych stanowi tynkowanieTynki zewnętrzne dobrze wyglądają zarówno na domach klasycznych, jak i nowoczesnych. Najczęściej na ściany zewnętrzne kładzie się tynki cienkowarstwowe. Aby cieszyć się nie tylko trwałą, ale także piękną elewacją własnego domu, wykończenie elewacji warto dobrać także kolorystycznie np. do koloru okien, drzwi lub pokrycia dachu.